Günümüzde cep telefonlarının çok yaygın ve etkin bir şekilde kullanılmaya başlaması ve her kesim tarafından benimsenmesiyle birlikte, mesaj ile bilgi ve duygu alışverişi de giderek önem kazanmıştır. SMS GÜVEN, bir bilgisayar programı aracılığı ile bir GSM operatörü altyapısı kullanılarak, hazırladığınız bir mesajın aynı anda binler hatta on binlerce kişiye iletilmesini mümkün kılan bir servistir. Bu da reklam, duyuru ve kampanyalara yansımış ve mobil dünya pazarlama alanında önemli bir mecra haline gelmiştir. Toplu mesaj, kurumlar için geleneksel iletişim yöntemleriyle karşılaştırıldığında hızlı, ekonomik, etkili ve güvenilir bir iletişim ortamı sağlamakta. SMS GÜVEN aracılığı ile hızlı, kolay, etkili, güvenli ve işinize değer yaratacak kurumsal mesaj iletişim çözümleri bulabilirsiniz. SMS GÜVEN ürünleri tüm kurumsal mesaj ihtiyaçlarınızı en kolay, en hızlı ve en güvenli şekilde karşılar, size uçtan uca ve entegre çözümler sunar.

Toplu SMS ile Neler Yapılabilir

Bunun yanı sıra şirketler iç duyurularını yaparken de yine toplu mesaj ile iletişimi tercih etmeye başlamıştır. Birçok büyük ve orta ölçekli firma, teknolojinin kazandırdığı bu yeni imkâna hemen adapte olmuştur ve artık müşterilerine kampanya, kutlama veya duyuru gibi birçok iletmek istediği mesajı toplu mesaj ile ileterek daha kolay haberleşmeyi sağlamaktadır.

Müşteri Kalitesi

Tüm müşterilerine on binlerce mesaj trafiğine alt yapı sağlayan SMS GÜVEN, müşteri memnuniyeti odaklıdır ve işinize değer yaratmak için çalışmaktadır. Yüksek yazılım gücü ve müşteri hizmetlerimiz ile kurumunuzun ihtiyaçlarını çözmek için yanınızdadır. SMS GÜVEN sitesi aracılığı ile personelinize, müşterilerinize, üyelerinize, öğrencilerinize vb. listelerinize haber vermek istediğiniz her konuyu SMS olarak gönderebilirsiniz. SMS GÜVEN firmasının amacı toplu mesajı kullanan bütün kitleye en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermektir.

Misyonumuz

Birçok büyük firma ve kurum gibi geniş kitlelere hitap eden kuruluşlarda SMS GÜVEN aracılığı ile müşterilerine kolaylıkla kampanyalar ve promosyonlar hakkında veya bilgilendirme mesajlarını hitap ettikleri kitleye ulaştırabilecek. SMS GÜVEN’in amacı bu kurum veya kuruluşların hitap ettiği kitleye istedikleri mesajları sorunsuz ve hızlı bir şekilde güvence altında iletmektir. SMS GÜVEN de sadece kurum ve kuruluşlar değil aynı zamanda herhangi birinin kişiye özel hitaplı mesajlarda gönderebilmektedir. Mobil uygulama ile telefondan mesaj gönderip hesaplarını kontrol edebileceğiniz gibi ileri tarihli mesajlarda atabilirsiniz. SMS GÜVEN sitesi önümüzdeki yıllarda bütün kitlenin tercih edeceği bir site haline gelmek için bütün profesyonelliğiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

SMS GÜVEN sitesinin belirli bir başarı amacı bulunmaktadır. Güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatıyla müşterilerine hizmet vermekte olup küçükten büyüğe birçok firmanın veya kurumun mesajlarını kolay ve hızlı bir şekilde iletmektedir. Git gide daha fazla tercih edilmesiyle büyüyecek olan SMS GÜVEN ileride herkes tarafından adından sıkça bahsedecek kurum ve yapı haline gelip hizmetlerinde en üst kalite ve güvenliği sağlayacaktır.

Neden SMS GÜVEN?

 • kolay kullanılabilir

  Kolay Kullanılabilir

  Kolay kullanılabilir sms paneli sayesinde bilgisayar bilginiz zayıf olsa bile rahatlıkla sms gönderebilirsiniz.

 • Hızlı Gönderim

  Hızlı Gönderim

  Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan arabağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar kısa bir sürede ulaşır.

 • 256 Bit Şifreleme

  256 Bit Şifreleme

  256 Bit şifreleme ile mesajlarınız güvencemiz altında.

 • Entegresyonlar

  Entegresyonlar

  Geliştirdiğimiz XML Api arayüzlerimiz sayesinde hangi dilde yazılmış olursa olsun tüm programlarınıza sms gönderimini entegre edebilirsiniz.